Select Page

V torek, 15. 9. 2020, smo v Ihanu podelili kar 14 bronastih mepi priznanj. Ajša, Ana Tia, Eva, Iva, Jean Jacques, Lea, Loti, Luka, Mark, Neva, Pruša Katarina, Sara, Tinkara in Vid, so se vse šolsko leto, kljub izrednim razmeram zaradi covid 19, ukvarjali s športom, razvijali različne veščine, se predajali kot prostovoljci in na koncu, za piko na i, uspešno preživeli dvodnevno pustolovsko odpravo. S težkim nahrbtnikom in vso potrebno opremo so se pogumno podali v raziskovanje bližnje okolice med Radomljo in Savo. Spletle so se močne vezi in trajna prijateljstva…

Na podelitvi smo jih sprejeli mentorji in voditelji odprave, Melita, Nuška, Tinkara in Gašper, ter starši in predstavnica Nacionalnega urada MEPI, ga. Ana Lenič.

Program sta z glasbo popestrili osmošolki Lana in Maša, ki sta nas navdušili z ubranim petjem in instrumentalno spremljavo.

Skupaj smo preživeli eno lepo popoldne, ki ga še dolgo ne bomo pozabili.

Dragi mepijevci, še enkrat iskrene čestitke za doseženo priznanje.

Koordinatorka  programa mepi na OŠ Domžale, Nuška Tekavc

(Skupno 415 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost