Tudi letos vas vabimo k podpori in sodelovanju v Karitasovi akciji Pokloni zvezek. Z akcijo želimo zbrati čim več zvezkov za socialno ogrožene otroke in otroke spodbuditi k solidarnosti s sovrstniki. V letu 2016 je sodelovalo 270 osnovnih šol in 106 vrtcev, v katerih se je zbralo več kot 30.000 zvezkov.

Učence in starše prosimo, da poklonijo nov, velik, črtan zvezek za osnovnošolce, ki tudi v Sloveniji potrebujejo pomoč. Zbiramo zvezke za več kot 10 000 otrok, ki jim Karitas pomaga s šolskimi potrebščinami.

Akcija je namenjena vsem trem triadam. Otroci lahko v šoli ali doma na razglednice, ki jih bodo dobili v šoli zapišejo misel, pozdrav… in/ali na zadnjo stran narišejo turi risbo za skritega prijatelja, ki bo zvezek prejel. Razglednico naj vložijo v darovani zvezek in ga oddajo svojemu razredniku.

Akcija zbiranja zvezkov bo potekala do 9. junija.

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost