V sredo, 28. septembra, smo se zbrali vsi predstavniki oddelkov od 2. do 9. razreda. Mentorici Šolske skupnosti sva jih pozdravili in pogovorili smo se, da bomo na sestankih ŠUS prisluhnili željam in idejam učencev ter jih poskusili čim več uresničiti. Za našo prvo nalogo smo si zadali, da v šolsko skupnost sprejmemo in izrečemo dobrodošlico prvošolčkom. Tako so učenci in učenke v mešanih skupinah zavihali rokave in na plakate napisali nasvete, lepe misli, narisali prikupne ilustracije. Mentorici sva plakate predali vsakemu oddelku prvega razreda, ki so jih skupaj z razredničarkami prebrali in jih izobesili v svojih učilnicah.

Vsi predstavniki ŠSU so si bili enotni, da želijo prvošolčkom prijetno šolanje na OŠ Domžale, da se bodo pri nas dobro počutili, se veliko naučili in igrali!

Monika Grašič in Špela Malgaj, mentorici ŠSU

(Skupno 155 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost