Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

Ob svetovnem dnevu knjige in avtorskih pravic Šolski sklad OŠ Domžale pripravlja sejem knjig. Na sejmu bodo po simboličnih cenah na prodaj podarjene knjige, CD-ji, DVD-ji in revije,  izkupiček sejma pa bo v celoti namenjen delovanju Šolskega sklada OŠ Domžale.

Starše, učenke in učence naprošamo, da podarijo
knjige,
CD-je in DVD-je,
revije novejšega datuma,

ki jih ne berejo, gledajo oz. poslušajo več . Tematika je lahko raznovrstna, od otroške do leposlovja za odrasle, zbiramo tudi strokovno literaturo, priročnike, kuharske knjige, CD-je in DVD-je z risankami, glasbo. Prav tako zbiramo kakovostne revije novejšega datuma, na primer s poljudnoznanstveno tematiko in podobno. Prosimo, da so vsi CD-ji in DVD-ji delujoči, originalni, v primernih ovitkih in označeni tako, da je jasno razvidna vsebina.

Knjige in drug material oddajte razrednikom med 18. marcem in 12. aprilom 2019.

Podarjene knjige, CD-ji in DVD-ji bodo na prodaj na sejmu v okviru šole, za katerega vabilo bomo objavili  naknadno. Neprodane knjige bomo podarili šolski knjižnici.

Za sodelovanje se vam iskreno zahvaljujemo!

Člani Šolskega sklada