Ponedeljek, 07.03.2022

Ob pol dvanajstih smo prišli v dom. Med počitkom, ki smo ga imeli do kosila, smo razpakirali in si ogledali sobe drugih. Za kosilo smo imeli ocvrto ribo, pire krompir, solato ter okusno sladico. Po kratkem počitku je ena skupina odšla do travnika, kjer smo bili prepoznavali sledi divjih živali in bili ‘drekologi’ – prepoznavali smo celo živalske iztrebke. Našli smo tudi lobanjo jelena. Učili smo se kako meriti višino in obseg drevesa in še veliko poučnih stvari. Druga skupina se je pomerila v lokostrelstvu in se naučila nekaj vozlov. Ko smo se vrnili v dom, smo jedli pico, ki je bila za večerjo. Nato smo se obuli, vzeli svetilke in se v temi sprehodili skozi vasi Radenci v gozd. Ko smo prišli nazaj smo spoznavali kačo, ameriško kraljevo kačo. Po končanem predavanju pa smo se uredili za spanje. Prvi dan je bil mrzel, utrujajoč, vendar zabaven.

                                                                                                                                                            Nika in Ana, 7.i ter Nika, 7. a

(Skupno 594 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost