Šolska knjižnica v PŠ Ihan

Šolska knjižnica je odprta vsak

PONEDELJEK

11.50 do 14.30

————————————–

9.50 do 10.15

11.50 do 14.30

—————————————-

TOREK in ČETRTEK

7.30 do 8.15

—————————————–

7.30 do 8.15  in  11.50 do 14.30

Delo v šolski knjižnici je sestavni del vzgojno-izobraževalnega dela na šoli. Knjižnica se s svojim delom na različne načine vključuje v pouk in ostale dejavnosti. V šolski knjižnici vas čaka Matej Stele.

Njen glavni cilj je vzgoja samostojnega in aktivnega uporabnika vseh vrst knjižničnega gradiva in drugih informacijskih virov. Za dosego tega cilja poteka v knjižnici individualno pedagoško delo ob izposoji, delo s skupinami pri urah knjižnično – informacijskih znanj in bralna značka – oblika vzpodbujanja leposlovnega branja, ki pomaga učence vzgojiti v vseživljenjske bralce.

Nekoč bo mogoče naročiti knjige tudi elektronsko, do takrat pa jih poišči v sistemu COBISS.

Seznam knjig za bralno značko:

1. razred

2. razred