Select Page

V soboto, 9. 11. 2019,so potekala na treh šolah regijska tekmovanja Mladina in gore. Eno izmed njih je potekalo v  OŠ Preserjah pri Radomljah, katerega se je udeležila tudi ekipa Top 4. V ekipi Top 4 so tekmovali tudi učenci naše šole: Aljaž Blatnik, Urh Kosirnik, Anja Pungerčar Ogrin ter učenec OŠ Venclja Perka Urban Bečan. V poznavanju planinskih veščin se je pomerilo 66 ekip, na državno tekmovanje, ki bo 25. januarja v Spodnji Idriji, pa se je uvrstila dobra tretjina najboljših ekip, točneje 24, ekipa Top 4 pa se je uvrstila na 39. mesto.  Tekmovalcem čestitamo za izkazano znanje.

Ker pa je bilo tekmovanje pod okriljem PD Domžale, se zahvaljujem za pomoč pri organizaciji poteka dneva učenki Eleni Kostić Serafin.

Vsem še enkrat hvala za sodelovanje.

 Zapisala : mentorica planinskega krožka in priprav na tekmovanje  Angelina Bolta

(Skupno 156 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost