Reševalci so sporočilo, da so morali na nujno reševanje na Skuto, tako da danes dogodek odpade.

 

Hvala za razumevanje.

 

Spoštovani starši, dedki, babice, strici in tete… ,

vsi prijatelji naše ZDRAVE ŠOLE, toplo vabljeni v petek, 7. 6. 2019, med 13.30- 14.30 uro, v zavetje naše “šolske” sence (šolsko igrišče), kjer se bosta predstavili dve zanimivi, med seboj prepleteni in še kako pomembni, ko gre za življenje, organizaciji.
V tej urici se bomo spoznali z delom GORSKE REŠEVALNE SLUŽBE Kamnik, ki pokriva reševanje iz gora/planin od Kamnika pa vse do Domžal z okolico.
Gorska reševalka in tudi višja medicinska sestra, pa nujnost poznavanja temeljnih postopkov oživljanja (TPO) s prvo pomočjo. Z nami bodo ljudje, katerih delo se močno prepleta in s katerimi prvo stkemo nevidne vezi, ko je naše življenje na nitki… in prav zaradi njihove profesionalnosti, požrtvovalnosti in občutka za sočloveka, ta življenja mnogokrat bijejo še naprej… .

Torej, podarite sebi ZNANJE in s tem vašim najbližjim učinkovito pomoč! Pogum velja!

Srčno vabljeni med nas.

Oddelki OPB in ZDRAVA ŠOLA  OŠ Domžale

(Skupno 508 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost