Šolska skupnost učencev naše šole je letos prisiljena delovati malce drugače. Namesto načrtovanih sestankov predstavnikov in predstavnic posameznih oddelkov v kakšni učilnici, smo se tudi mi “preselili” v virtualni svet. V mesecu novembru smo si pomahali kar na daljavo. Ovekovečili smo namreč svetovni dan pozdrava. S svojimi likovnimi izdelki smo k sodelovanju povabili vse učence OŠ Domžale in podružnice Ihan.

Učenci so se resnično izkazali. Mlajši učenci so narisali, kako se pozdravljamo v našem okolju, starejši so prikazali pozdrave drugih kultur, nekateri pa so raziskali, kako se pozdravi v različnih jezikih. Ustvarili so najrazličnejše risbe, slike, stripe, plakate, zgodbice, devetošolci pa so pripravili moderno PowerPoint predstavitev.

Veliko veselja ob ogledu virtualne razstave vam želimo avtorji umetnin in mentorji ŠUS!