Select Page

Šolski slamnik je šolski časopis, ki smo ga pri izbirnem predmetu šolsko novinarstvo ustvarili učenci in učenke 7. in 8. razredov. Veseli smo, da vam ga lahko ponudimo v spletno branje. Upamo, da vam bo zabaven, kakor smo se tudi mi zabavali pri njegovem ustvarjanju.

Obilo užitkov ob branju vam želi uredništvo šolskega časopisa!

Mentorica Špela Malgaj


Šolski slamnik, junij 2022

Pred vami je druga številka šolskega časopisa Šolski slamnik. Časopis je plod večmesečnega dela učenk in učencev pri izbirnem predmetu šolsko novinarstvo. V tokratni številki so v ospredju hišni ljubljenčki, glasba in ples, izdelki učencev pri izbirnih predmetih ter zabavne vsebine, ki vas bodo kratkočasile ter dale ideje, kaj početi med poletjem.

Številka 2 -2022

Šolski slamnik – številka 2 – časopis v PDF obliki


Številka 1 – 2022

Šolski slamnik 1. številka – časopis v PDF obliki

(Skupno 771 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost