Spoštovani,

obveščamo vas, da bomo v mesecu januarju 2021, predvidoma od srede 6. 1. 2021 dalje, ponudili možnost prevzema toplega obroka – šolskega kosila tudi vsem drugim učenkam in učencem naše šole, poleg tistih, ki jim pripada subvencionirano kosilo. Namen je, da zagotovimo možnost toplega obroka tistim otrokom, ki res nimajo druge možnosti, zato prosimo, da ponudbo pretehtate in se prijavite, v kolikor ocenjujete, da bi tako lahko rešili prehranjevanje s toplim obrokom enkrat na dan pri svojem otroku.

Cena kosila ostaja enaka, kot je bila, ko so bili učenci v šoli. Naročena kosila bomo zaračunali na mesečnem računu, kot sicer.

Kosila pripravljajo v OŠ Venclja Perka, možno pa jih bo prevzeti v okviru naše šole vsak delovni dan od zgoraj navedenega datuma dalje, kot sledi:

MATIČNA ŠOLA OŠ DOMŽALE, Bistriška cesta 19, 1230 Domžale: zunaj, pred zadnjim – službenim vhodom, od 12:40 – 13:00

PODRUŽNIČNA ŠOLA PŠ IHAN, Šolska ulica 5, Ihan zunaj, pred vhodom v stari del šole, ob 13:30  – 13:50

Obrok boste prevzeli v embalaži za enkratno uporabo, zato posode s seboj ne potrebujete.

Med čakanjem v vrsti so čakajoči dolžni spoštovati sledeče ukrepe, ki veljajo za preprečevanje širjenja okužbe s COVID – 19:

• po obrok lahko pride izključno ena zdrava oseba.
  • Obvezno vzdrževanje medsebojne razdalje – 2  m.
  • Obvezna uporaba zaščitne maske.

Ob prevzemu mora oseba, ki obrok prevzema, povedati ime in priimek učenca ter oddelek, ki ga učenec obiskuje.

Osebje ob predaji bo preverilo prijavo na seznamu in predalo obrok.

Starše, ki vas to zanima, prosimo, da prijavite svojega otroka na prevzem kosila do ponedeljka, 4. 1. 2021, do 18:00 ure, na elektronski naslov:

os-domzale@guest.arnes.si

Sporočite ime in priimek otroka ter oddelek, ki ga vaš otrok obiskuje.

S prijavo se zavezujete k prevzemu in plačilu obroka.

Vljudno pozdravljeni,

Uroš Govc