Zsuzsika Szomi Kralj je zvedava (in kar malo zasanjana) deklica iz 4. B razreda. Za sabo ima pestro tekmovalno leto na harmoniki. V tem šolskem letu se je namreč udeležila kar štirih tekmovanj za mlade harmonikarje doma in v tujini. Z izjemno težkim klasičnim programom je prepričala mednarodne žirije v Idriji in Murski Soboti, na Hrvaškem in v Italiji. Za konec sezone pa si je v italijanskem Malborghettu priigrala še absolutno zmago na Mednarodnem tekmovanju Concorso musicale internazionale “Tomaž Holmar” 2019, kjer so ji v kategoriji C1 podelili pokal, medaljo in diplomo. Na koncertu prvonagrajencev je zaigrala del svojega tekmovalnega programa, Tango finskega skladatelja Svena Erika Wernerja – z ravno pravšnjo mero zvedavosti (in zasanjanosti)!

Čestitke!

(Skupno 799 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost