Šolska skupnost učencev naše šole je letos prisiljena delovati malce drugače. Namesto načrtovanih sestankov predstavnikov in predstavnic posameznih oddelkov v kakšni učilnici, smo se tudi mi “preselili” v virtualni svet. V mesecu novembru smo si pomahali kar na daljavo. Ovekovečili smo namreč svetovni dan pozdrava. S svojimi likovnimi izdelki smo k sodelovanju povabili vse učence OŠ Domžale in podružnice Ihan.

Učenci so se resnično izkazali. Mlajši učenci so narisali, kako se pozdravljamo v našem okolju, starejši so prikazali pozdrave drugih kultur, nekateri pa so raziskali, kako se pozdravi v različnih jezikih. Ustvarili so najrazličnejše risbe, slike, stripe, plakate, zgodbice, devetošolci pa so pripravili moderno PowerPoint predstavitev.

Veliko veselja ob ogledu virtualne razstave vam želimo avtorji umetnin in mentorji ŠUS!

(Skupno 751 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost