Clean and Green Is Our Perfect Dream

Erasmus+ je program Evropske unije, ki šolam omogoča sodelovanje s sorodnimi inštitucijami v drugih državah EU in državah partnericah.

V sodelovanju s šolo v Turčiji, nosilko projekta, in šolami v Severni Makedoniji, Bolgariji, Romuniji in na Portugalskem smo pripravili projekt z omenjenim naslovom. V okviru projekta se osredotočamo na onesnaževanje okolja, habitate in biodiverziteto, obnovljive vire energije, trajnostni razvoj in druge okoljske vsebine v povezavi z zdravim načinom življenja.

Projekt je dvoleten, vendar smo ga zaradi znanih okoliščin podaljšali še za eno leto. Projekt izvajamo torej v času od 1. decembra 2019 do 30. novembra 2022.

Tekom projekta bomo izvedli tudi srečanja učencev in učiteljev vključenih šol.

Druge aktivnosti v okviru projekta:

S projektom želimo učencem približati naravoslovne vsebine s poudarkom na varovanju okolja in ekologiji, jim omogočiti mednarodno izkušnjo in nadgradnjo sporazumevanja v tujem jeziku. V projekt so vključeni zainteresirani učenci višjih razredov, ki se še posebej navdušujejo nad vsebinami projekta.

Koordinatorici projekta
Daša Sojer in Nina Valenčič

(Skupno 502 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost